Hakkımızda

KLCSİSTEM

HAKKIMIZDA

2006 yılından günümüze kadar geçen süreçte, alanında lider 200’ü aşkın firmada tamamladığı bilgi güvenliği projeleriyle, biriktirmiş olduğu danışmanlık ve uygulama tecrübesini müşterilerine aktarmaya devam etmektedir.

Bilgi güvenliği regülasyonlarının temel felsefesi, hiçbir bilgi varlığı ve bilgi transfer yolunun kontrolsüz bırakılmamasıdır. Bu kontroller gerçekleştirilirken, güvenlik, maliyet ve operasyonel sürdürülebilirlik parametreleri göz önünde tutularak kurum için en doğru seviye belirlenmelidir. Bu bağlamda Rootcon olarak en büyük avantajımız teknik bir danışmanlık firması olmamızdır.

+
Tecrübe
+
Biten Proje
KLCSİSTEM

Neden bİzİ tercİh etmelİSİnİz

Genç, dinamik, proaktif ve her biri kendi alanında üst düzey sertifikasyona sahip alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun maliyet ve zamanda cevap verebilecek projelere imza atmaktayız. 

KLCSİSTEM

İNSAN KAYNAKLARI

KLC Sistem Teknolojileri hedeflerine ulaşmasını sağlayacak en önemli değer, sahip olduğu ve olacağı “insan kaynağıdır.” Bu sebeple, temel amacımız; sektörde lider konumundaki şirketimizde çalışanlarımızı yetenekleri doğrultusunda değerlendirmek, sürekli gelişmelerini ve verimli bir şekilde , birlikte, çalışmalarını sağlayacak bir şirket kültürü oluşturmaktır.

İşe Alım Politikamız

İşe alım sürecindeki hedefimiz pozisyon ve şirketimiz için en uygun adayı belirlemektir.Mevcut diğer kanallar aracılığıyla alınan başvuruların yanı sıra ilan edilen pozisyonlara yapılan başvurular İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından değerlendirilmek üzere bir havuzda toplanmaktadır ve ardından son elemeye kalan adaylar mülakata çağrılmaktadır.

Özel açık pozisyonlar için aranan belirli niteliklerin dışında bizimle çalışmak isteyen tüm adaylarda aranan bazı özellikler bulunmaktadır. Bunlar:

  • İlgili alanda tecrübe, arka plan bilgisi ve eğitim,
  • Öğrenmeye ve gelişime açık ve istekli olma,
  • Ekip üyesi olarak etkili bir şekilde çalışabilme yetisi,
  • Etkili iletişim becerileri,
  • Görevlerine karşı dürüst, çalışkan, motive ve sorumlu bir yaklaşım,
  • Şirket etiğine ve değerlerine uyumlu davranış içerisinde olma,
  • Şirkete uzun vadeli bağlılık ve kariyerinde gelişme ve ilerleme arzusu.

Sürekli gelişim sürecinin bir parçası olarak bireysel kariyer hedeflerine uygun olarak çalışanlarımıza kişisel ve mesleki alanlarda periyodik olarak hizmetiçi eğitimler vermekteyiz.

Bizimle, heyecanla bu yolda yürümeye hevesli yeni arkadaşlarımız; özgeçmişlerinizi [email protected] adresine gönderebilir .

Ferdi KILIÇ, CEO

Bizimle çalışmak istermisiniz?