Hakkımızda

Home – Hakkımızda

KLC Bilişim

Siber Güvenlik, Sadece Bir İhtiyaç Değil,Bir Zorunluluktur!

Yıllık Deneyim
1 +
Tamamlanmış Proje
1 +
KLC BİLişim

Hakkımızda

“2006 yılından bu yana, 200’den fazla lider firmada tamamladığımız bilgi güvenliği projeleriyle sektörde öne çıkan bir konumdayız. Bu süreçte edindiğimiz danışmanlık ve uygulama tecrübesini, müşterilerimize aktarmanın gururunu yaşıyoruz.

Bilgi güvenliği regülasyonlarının temel felsefesi, hiçbir bilgi varlığı ve transfer yolunun kontrolsüz bırakılmaması üzerine kuruludur. Bu kontrolleri gerçekleştirirken, güvenlik, maliyet ve operasyonel sürdürülebilirlik gibi kritik parametreleri dikkate alıyor, kurumlar için en uygun seviyeyi belirliyoruz. KLC Bilişim olarak büyük bir avantajımız, teknik danışmanlık alanında derinlemesine uzmanlığa sahip olmamızdır.

Ekibimiz; genç, dinamik, proaktif ve her biri kendi alanında üst düzey sertifikalara sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri, maliyet ve zaman açısından en verimli şekilde sunuyoruz.

Müşterilerimizin iş verimliliği gereksinimleri ve beklentileri doğrultusunda, gelişen teknolojik trendlere uygun katma değerli çözüm ve hizmetler sunuyoruz. Bilgi varlığı ve transfer yolunun kontrolsüz bırakılmaması ilkesiyle hareket ederek, “Bilgi Her Yerde” ve “Bakmak Görmek Değildir” mottolarını benimsiyoruz.”

Bilgi Güçtür, Gücünüzü Koruyun

İletisim